Gretha Vleems
(directeur)
E-mail: directie@obsdeeiber.nl

Lútsen Renema
(directeur)
E-mail: directie@obsdeeiber.nl
   
Ilse ter Horst
(locatiecoördinator) 
E-mail: directie@obsdeeiber.nl
Corry Dijkstra (groep 1/2)
E-mail: cdijkstra@obsdeeiber.nl
   
Carin Posthuma (taalbegeleiding)
E-mail: cposthuma@obsdeeiber.nl
Marieke v.d. Klashorst (groep 3)
E-mail: mklashorst@obsdeeiber.nl
   
Rozemarijn Bos (diverse groepen)
E-mail: rbos@obsdeeiber.nl
Melissa Somsen (groep 3 en groep 4)
E-mail: msomsen@obsdeeiber.nl
   
Frans van der Zwaag (groep 4)
fvanderzwaag@obsdeeiber.nl
Martje Zandbergen (groep 5)
mzandbergen@obsdeeiber.nl
   
Tom Klooster (groep 6/7a)
E-mail: tklooster@obsdeeiber.nl
Hedwig Groenewold (groep 7b/8)
E-mail: hgroenewold@obsdeeiber.nl
   
Ursula Veenstra
(onderwijsassistent Dans & drama)
E-mail: uveenstra@obsdeeiber.nl
Alie Tjarks (IB-er)
E-mail: ib@obsdeeiber.nl
   
   
....
(onderwijsassistent)
 
Johan Olthof (conciërge)